06.06.2024
Jana Kodymová DiS.

Palác Liebieg slaví rok od znovuotevření

V sobotu 8. června slaví Palác Liebieg své první narozeniny. Historická a dlouho chátrající budova v centru města se proměnila v komunitní centrum pro všechny generace. Nyní mají návštěvníci možnost oslavit první rok fungování a na své si přijdou malí i velcí návštěvníci.

Bohatý program probíhá od 10.00 do 22.00 hodin ve všech prostorách paláce. Pro návštěvníky jsou připraveny koncerty, módní přehlídky, hravá zahrada, tvoření, pohádky pro děti, prohlídky paláce, občerstvení i mnoho dalšího.  Zlatým hřebem večera bude ve 21.00 hodin vystoupení Dashy s Pajky Pajk a ve 22.00 hodin videomapping na fasádu Paláce Liebieg.

 „Těší mne, že se máme možnost oslavit již rok od našeho fungování v Paláci Liebieg. Za tu dobu se stal palác místem stovek kulturních, vzdělávací, osvětových i komunitních aktivit pro všechny generace a z toho mám upřímnou radost. Nejen počet akcí, ale také lidé, kteří Palác Liebieg navštěvují nám dávají zpětnou vazbu, že podobná místa jsou potřebná a mají smysl. Jsem rád, že se palác tak rychle vrátil zpět do povědomí lidí a zároveň se stal i důležitou součástí dění ve městě“, říká ředitel Kontaktu Michael Dufek.

Oslava 1. výročí od znovuotevření Paláce Liebieg se uskuteční v sobotu 8. června 2024 od 10.00 do 22.00 hodin, ul. U Tiskárny 81/1, vstup je pro návštěvníky zdarma, podrobný program na www.ksk-liberec.cz.

Nastavení cookies